Hizmetlerimiz

Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

Firmamız deneyimli ve donanımlı uzman kadrosu ile her sektör ve fonksiyon için orta kademe ve mavi yaka pozisyonlarda müşteri ihtiyaçı doğrultusunda firmaya özel çözümler üretir. Firmamız her geçen gün sürekli güncellenerek büyüyen aday havuzu ile doğru adaya en uygun yöntemlerle en kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

Dönemsel Eleman Hizmeti

Dönemsel eleman istihdamı, işletmelere sağladığı verimlilik ve esneklik nedeni ile günümüzde hızla yaygınlaşmaktadır. Özellikle firmaların iş yoğunluklarının artış gösterdiği ya da farklı nedenlerden ötürü belirli bir süre için elemana ihtiyaç duydukları dönemlerde etkin bir çözüm yolu olabilmektedir. Firmamız her seviyede dönemsel ve proje bazlı eleman ihtiyacına yönelik talep edilen sayıda ve nitelikteki elemanı ihtiyaç duyulan süreler içerisinde müşterilerine ulaştırır.

Bordrolama Hizmetleri

Bordrolama hizmetleri, sanayisi gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu hizmetlerin ülkemizde uygulanması yaklaşık 25 yıllık bir süreçtir. Evrensel iş kanunu ve çalışma mevzuatlarına bağlı, firmaların norm kadro dışında yer alan çalışanları için yasal mevzuat takibi ve yükümlülüğünü üzerine alarak, bordro tahakkuk hizmeti sunar. Müşteri firmanın bordrosunda yer alan personelin, bordro hesaplamaları ile maliyet tablolarını oluşturur ve kanuni bildirimlerini gerçekleştirir.

Üretim Taahhüt Hizmetleri

Firmanız bünyesinde yada dışarıda üretimin bir parçası olan işin yada asıl üretim konunuz dışında kalan yardımcı işi müşteri adına kendi personelimiz ile yapıyoruz. Böylelikle firmanızda norm kadro dışında istihdam yükünüz artmayacak ve işçilik ve diğer maliyetler sizin açınızdan kontrol altında tutulacaktır.

Esnek İşgücü ve Dönemsel Personel Hizmetleri

Evrensel dönemsel personel ve esnek işgücü çözümlerini tanıtan, tüm sektörler ve pozisyonlar için dönemsel personeli esnek işgücü ekibi ile hizmet vermektedir. Müşterilerine yakın olarak çalışan Evrensel, müşterilerinin rekabet gücünü artırarak, zaman ve maliyet avantajı sağlamakta, bunun doğal sonucu olarak operasyonel esneklik ve hedeflerine ulaşmalarında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.