Hakkımızda

Evrensel bir insan kaynakları alanında outsourcing Organizasyonu'dur. Evrensel; Seçme ve Yerleştirme, Orta ve Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme, Dönemsel Personel Temini, Tahmil Tahliye ve Bordrolama olmak üzere tüm insan kaynakları gereksinimlerinizi karşılar.

Değişen sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda içinde outsourcing insan kaynaklan kavramlannı barındıran her konuda yetişmiş insan kaynağı sağlamak üzere hareket eden Evrensel teknolojik alt yapısı ve etkin süreç yönetimiyle işletmelere destek vermek ve alternatif çözüm önerileri sunmak amacıyla hizmet vermektedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi konularında sahip olduğu birikim ve deneyimi, ihtiyaçlarınızı belirlemek, müşterilerinizi anlamak ve kurumunuzun gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla sîzlerle paylaşır. Müşteriyle temas sağlayan her noktada müşteri memnuniyetini sağlayabilmek, müşteri potansiyelini doğru analiz ederek kazınımlarını ve devamlılığını sağlamak isteyen kurumların en yakın iş ortağıdır.

Neden Evrensel

Satış, pazarlama, personel istihdamı, bordrolama, kampanya yönetimi, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetlerini gerçekleştiren dış kaynak kullanmak önemli bir karardır.

Gelişen teknolojilere uyum sağlayabilmek ve hızlı değişen kalite standartlarını zamanında yakalayabilmek için alanında uzman çözüm ortaklarıyla çalışmak, maliyetleri düşürmek amacıyla uygulanabilecek en ideal stratejidir.

Evrensel İK ekibi olarak; müşterilerimiz ile birlikte strateji oluşturarak rekabetçi pazardan doğru insan kaynağı ile her alanda iyi başarıyı sağlayabilmek için çalışıyoruz. Gününmüzün hızlı temposunda vakitten kar yaratmayı hedefleyen, teknolojiye, kurum prensiplerine uyum sağlayabilen, yaratıcı, kendi alanlannda yetenekli, yenilikçi, bulunduğu kuruma her zaman değer katabilen, yaratıcı, kendi alanlarında yetenekli, yenilikçi bulunduğu kuruma her zaman değer katabilen, profesyonel adaylarla çalışarak en az risk alarak müşterilerimizin başarılarına hız kazandırmak bizim için en önemli değerdir.